Lees hier uitslagen per School/Vereniging
 Resultaten Poule's  :  Open Ommer Judo 2012  03-11-2012     Pagina   1

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   1 ( 3 )

     ! 1 !Lara       Drapikowski          DSS Niering         
 -25 ! 2 !Nina       Drapikowski          DSS Niering         
     ! 3 !Naomi      Hendriks             Yoko-Suma           
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   2 ( 4 )

     ! 1 !Isabelle   Meijer               SC Sonnenberch      
 -32 ! 2 !Jennifer   de Graaff            Uki-Waza            
     ! 3 !Lindy      Zandman              Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   3 ( 4 )

     ! 1 !Maura      Paardekoper          SC Sonnenberch      
 -36 ! 2 !Ronja      Placzek              DSS Niering         
     ! 3 !Maud       Jonkers              Jigoro Kano Ruinen  
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  13 ( 3 )

     ! 1 !Belana     Nepicks              DSS Niering         
 -36 ! 2 !Alessandra Walstra              Yoko-Suma           
     ! 3 !Dawn       ten Cate             Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  12 ( 3 )

     ! 1 !Floor      Daamen               SC Sonnenberch      
 -36 ! 2 !Marit      Bos                  Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Celine     Kolkman              Haragei Hardenberg  
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  14 ( 6 )

     ! 1 !Maartje    Daamen               SC Sonnenberch      
 -44 ! 2 !Saranne    Ab                   Kodokan Schoonebeek 
     ! 3 !Marel      Koppelman            Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  15 ( 4 )

     ! 1 !Famke      Linnebank            judoschool Lelystad 
 -44 ! 2 !Loes       Huisjes              Sportcentrum Emsland
     ! 3 !Noelle     Zandman              Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  30 ( 5 )

     ! 1 !Annalin    Exel                 Yoko-Suma           
 -44 ! 2 !Anouk      Wubs                 Uki-Waza            
     ! 3 !Linsey     Wesselink            Harai Goshi         
     ! 3 !
 Resultaten Poule's  :  Open Ommer Judo 2012  03-11-2012     Pagina   2

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  31 ( 3 )

     ! 1 !Hendrikje  Spijkerman           Yoko-Suma           
 -48 ! 2 !Vera       Steffens             Kodokan Schoonebeek 
     ! 3 !Tessa      Neijenhuis           Uki-Waza            
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  32 ( 6 )

     ! 1 !Nina       Zandman              Sportcentrum Emsland
 -57 ! 2 !Sandra     Leferink             Kodokan Schoonebeek 
     ! 3 !Marieke    Lamberts             SC Sonnenberch      
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  33 ( 3 )

     ! 1 !Iris       Valster              JC t Hofke Neede    
 -63 ! 2 !Kylie      Somsen               BSV Anbergen        
     ! 3 !Danique    Brinks               Harai Goshi         
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  34 ( 4 )

     ! 1 !Ilona      Bakker               Yoko-Suma           
 +63 ! 2 !Claudia    Kiewiet              Yoko-Suma           
     ! 3 !Esther     van de Berg          SC Sonnenberch      
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  43 ( 2 )

     ! 1 !Marieke    van de Berg          SC Sonnenberch      
 -63 ! 2 !Sacha      Welbroek             JC de Roef          
     ! 3 !
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  44 ( 3 )

     ! 1 !Jennifer   Vinke                Kodokan Schoonebeek 
 +63 ! 2 !Esmee      van Vilsteren        SC Sonnenberch      
     ! 3 !Talitha    Voortman             Kodokan Schoonebeek 
     ! 3 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1991 t/m 1994 Poule  49 ( 2 )

     ! 1 !Shyarmalie Vos                  Yoko-Suma           
 -70 ! 2 !Cecilia    Linnebank            judoschool Lelystad 
     ! 3 !
     ! 3 !
 Resultaten Poule's  :  Open Ommer Judo 2012  03-11-2012     Pagina   3

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule   6 ( 5 )

     ! 1 !Dominik    Wiens                DSS Niering         
 -27 ! 2 !Stijn      van de Haar          Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Mark       van Gestel           Budoclub De Budoka  
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   4 ( 4 )

     ! 1 !Piet       Baldijs              DSS Niering         
 -21 ! 2 !Dinant     vd Leij              Harai Goshi         
     ! 3 !Justin     Seifert              DSS Niering         
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   5 ( 4 )

     ! 1 !Jarno      Tuitert              JC t Hofke Diepenhei
 -24 ! 2 !Christian  Ngindu               Judoteam van Dijk   
     ! 3 !Hero       Theunisz             JC t Hofke Neede    
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2004 Poule 106 ( 7 )

     ! 1 !Renzo      van Dijk             SC Sonnenberch      
 -27 ! 2 !Jochem     Keuter               Harai Goshi         
     ! 3 !Joralt     Riezebos             SC Sonnenberch      
     ! 3 !Robin      Tjarks               Haragei Hardenberg  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   8 ( 6 )

     ! 1 !Luuk       Sneelooper           Judoteam van Dijk   
 -30 ! 2 !Dustin     Klein                DSS Niering         
     ! 3 !Jordy      Reuvers              Budo Stichting Boot 
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   7 ( 8 )

     ! 1 !Stefan     van Ballegooijen     BSV Anbergen        
 -30 ! 2 !Bjorn      van der Veen         Haragei Hardenberg  
     ! 3 !Thomas     Fisser               Sportcentrum Emsland
     ! 3 !Matthijs   Drost                Budo Stichting Boot 

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   9 ( 7 )

     ! 1 !Remco      Slomp                Harai Goshi         
 -34 ! 2 !Twan       Katoele              Haragei Hardenberg  
     ! 3 !Sil        Wesselink            Harai Goshi         
     ! 3 !Vince      van den Berg         JC t Hofke Neede    

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  10 ( 6 )

     ! 1 !Dylan      Rots                 JC t Hofke Neede    
 -38 ! 2 !Rik        Valster              JC t Hofke Neede    
     ! 3 !Mick       Menning              JC t Hofke Neede    
     ! 3 !
 Resultaten Poule's  :  Open Ommer Judo 2012  03-11-2012     Pagina   4

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule  11 ( 3 )

     ! 1 !Sander     Wemmenhove           Kodokan Schoonebeek 
 -42 ! 2 !Jordi      Mulder               Jigoro Kano Ruinen  
     ! 3 !Amber      de Leeuw             Harai Goshi         
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  17 ( 3 )

     ! 1 !Finn       Schreurs             JC t Hofke Diepenhei
 -27 ! 2 !Stefano    Kiontke              Yoko-Suma           
     ! 3 !Ilse       Schepers             Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  16 ( 3 )

     ! 1 !Leroy      Kuhl                 Uki-Waza            
 -27 ! 2 !Steven     van Ingen            SC Sonnenberch      
     ! 3 !Laura      Werntgen             DSS Niering         
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  18 ( 6 )

     ! 1 !Boaz       Nieuwenhuis          SC Sonnenberch      
 -30 ! 2 !Kyran      Brink van den        Judoteam van Dijk   
     ! 3 !Jan Douwe  Drijfhout            Kodokan Schoonebeek 
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  19 ( 5 )

     ! 1 !Luka       Dekker               JC t Hofke Diepenhei
 -34 ! 2 !Coen       van Dijk             SC Sonnenberch      
     ! 3 !Sten       Leferink             JC t Hofke Diepenhei
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  20 ( 9 )

     ! 1 !Thomas     van Deuveren         SC Sonnenberch      
 -34 ! 2 !Thomas     van de Haar          Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Jos        Meliesie             Judoteam van Dijk   
     ! 3 !Damian     Mulder               JC De Wester        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  22 ( 9 )

     ! 1 !Ivar       van Gaalen           Haragei Hardenberg  
 -38 ! 2 !Jay        Mossel               Judoteam van Dijk   
     ! 3 !Lucas      van Berkel           judoschool Lelystad 
     ! 3 !Tjeerd     Getkate              Sportcentrum Emsland

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  23 ( 8 )

     ! 1 !Marthijn   Girbes               Judoteam van Dijk   
 -38 ! 2 !Allard     van de Maarel        SC Sonnenberch      
     ! 3 !Jesse      Haverkotte           JC De Wester        
     ! 3 !Daan       Schreurs             Sportcentrum Emsland
 Resultaten Poule's  :  Open Ommer Judo 2012  03-11-2012     Pagina   5

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  21 ( 5 )

     ! 1 !Nico       van Rijn             SC Sonnenberch      
 -38 ! 2 !Jasper     Kalter               SC Sonnenberch      
     ! 3 !Nigel      Wessels              judoschool Lelystad 
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  24 ( 6 )

     ! 1 !Wout       Assink               JC t Hofke Diepenhei
 -42 ! 2 !Tjisse     van der Vinne        Haragei Hardenberg  
     ! 3 !Leon       Drapikowski          DSS Niering         
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  25 (11 )

     ! 1 !Lesley     Sneeloper            Judoteam van Dijk   
 -42 ! 2 !Jelmer     Boertien             BSV Anbergen        
     ! 3 !Gijs       Huisjes              Sportcentrum Emsland
     ! 3 !Koen       Mensen               Kodokan Schoonebeek 

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  26 ( 7 )

     ! 1 !Lars       van Noord            Jigoro Kano Ruinen  
 -46 ! 2 !Thomas     Harink               Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Joel       Ngindu               Judoteam van Dijk   
     ! 3 !Koen       Kollmer              Kodokan Schoonebeek 

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  28 ( 5 )

     ! 1 !Sam        Bastiaan             SC Sonnenberch      
 -50 ! 2 !Harald     Wiens                DSS Niering         
     ! 3 !Lars       Brinkhuis            Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  27 ( 3 )

     ! 1 !Anna       Rachel               Budoclub De Budoka  
 -50 ! 2 !Daymon     ter Wijlen           Haragei Hardenberg  
     ! 3 !David      Fisser               Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  29 ( 7 )

     ! 1 !Lars       van de Veen          BSV Anbergen        
 +50 ! 2 !Joran      Ab                   Kodokan Schoonebeek 
     ! 3 !Luuk       Veldhuis             JC t Hofke Diepenhei
     ! 3 !Rik        van der Veen         Jigoro Kano Ruinen  

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  35 ( 4 )

     ! 1 !Brian      Pril                 JC de Roef          
 -42 ! 2 !Bas        te Lintelo           JC t Hofke Neede    
     ! 3 !Yanniek    Waterink             Haragei Hardenberg  
     ! 3 !
 Resultaten Poule's  :  Open Ommer Judo 2012  03-11-2012     Pagina   6

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  36 (11 )

     ! 1 !Max        van de Horn          JC de Roef          
 -46 ! 2 !Kuba       Kwiaton              JC t Hofke Neede    
     ! 3 !Jarno      Boer                 SC Sonnenberch      
     ! 3 !Maarten    Hofman               Harai Goshi         

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  37 ( 7 )

     ! 1 !Joost      Daamen               SC Sonnenberch      
 -50 ! 2 !Jesse      Mensink              SC Sonnenberch      
     ! 3 !Bram       Kool                 Kodokan Schoonebeek 
     ! 3 !Petri      van Gaalen           Haragei Hardenberg  

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  38 ( 5 )

     ! 1 !Darnell    Bakker               Yoko-Suma           
 -55 ! 2 !Jeffrey    Prins                BSV Anbergen        
     ! 3 !Martijn    Schuurman            Sportcentrum Emsland
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  40 ( 6 )

     ! 1 !Oscar      Bakker               judoschool Lelystad 
 -60 ! 2 !Lennard    Smienk               judoschool Lelystad 
     ! 3 !Jaimy      Gebbeken             Harai Goshi         
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  39 ( 4 )

     ! 1 !Domenik    Ehrlich              DSS Niering         
 -60 ! 2 !Thies      Mensink              Haragei Hardenberg  
     ! 3 !Dennis     Romers               judoschool Lelystad 
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  41 ( 4 )

     ! 1 !Anton      Girbes               Judoteam van Dijk   
 -66 ! 2 !Bjorn      Jansen               Harai Goshi         
     ! 3 !Friso      Scheepstra           Judoteam van Dijk   
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1998 t/m 2000 Poule  42 ( 6 )

     ! 1 !Arthur     Wiens                DSS Niering         
 +66 ! 2 !Bram       Winters              SC Sonnenberch      
     ! 3 !Paul       Huisjes              BSV Anbergen        
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  45 ( 4 )

     ! 1 !Vincent    Weide                Jigoro Kano Ruinen  
 -49 ! 2 !Carla      Klein Willink        JC t Hofke Neede    
     ! 3 !Niels      van der Vegt         Sportcentrum Emsland
     ! 3 !
 Resultaten Poule's  :  Open Ommer Judo 2012  03-11-2012     Pagina   7

 Resultaten van de jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  46 ( 4 )

     ! 1 !Marco      Strijker             Jigoro Kano Ruinen  
 -60 ! 2 !Kiyan      van Gaalen           Haragei Hardenberg  
     ! 3 !David      van Alebeek          judoschool Lelystad 
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  47 ( 5 )

     ! 1 !Robin      Verbeek              Sportcentrum Emsland
 -66 ! 2 !Jaimy      Vos                  Yoko-Suma           
     ! 3 !Gerran     Timmerman            Haragei Hardenberg  
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  48 ( 6 )

     ! 1 !Tom        Bastiaan             SC Sonnenberch      
 -76 ! 2 !Dennis     van Beesten          Sportcentrum Emsland
     ! 3 !Rene       Zandwijk             Jigoro Kano Ruinen  
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1977 t/m 1994 Poule  50 ( 6 )

     ! 1 !Rob        Westenenk            JV Salland          
 -73 ! 2 !Koen       Berends              Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Willem     Spijkerman           Yoko-Suma           
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1977 t/m 1994 Poule  51 ( 6 )

     ! 1 !Michel     Blaauwgeers          Yoko-Suma           
 -81 ! 2 !Raymond    Giessen              Budo Stichting Boot 
     ! 3 !Brian      Horstink             Judoclub Het Heelal 
     ! 3 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1977 t/m 1994 Poule  52 ( 4 )

     ! 1 !Henk-Jan   Ningbers             Sportcentrum Emsland
 +81 ! 2 !Alexander  v. Elk               Judoclub Het Heelal 
     ! 3 !Robert     Hengeveld            JC t Hofke Neede    
     ! 3 !

AutoGenerated : 03-Nov-12   18:03:51 voor Open Ommer Judo 2012 op 03-11-2012